Liturgiczna Służba Ołtarza w Skalniku


ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

TRIDUUM PASCHALNE – SKALNIK 2017 

 

Wielki Czwartek

 

Godz. 20.00 – 21.00 Piotr Mroczka, Jakub Mroczka

Godz. 21.00 – 22.00 Wiktor Marchewka i Arkadiusz Buczakowski

 

Wielki Piątek

 

Godz. 8.00 – 9.00 Piotr Mroczka, Dawid Truty

Godz. 9.00 – 10.00 Marcin Piątek, Wiktor Buczyński

Godz. 10.00 – 11.00 Radosław Buczyński, Hubert Stopa

Godz. 11.00 – 12.00 Arkadiusz Buczakowski, Wiktor Marchewka

Godz. 12.00 – 13.00 Szymon Mroczka, Maciej Miśkowicz

Godz. 13.00 – 14.00 Marcin Piątek, Krystian Miśkowicz

Godz.14.00 – 15.00 Szymon Mroczka, Maciej Miśkowicz

Godz. 15.00 – 16.00 Wiktor Buczyński, Jakub Mroczka

Godz. 16.00 – 17.00 Radosław Buczyński, Hubert Stopa

Godz. 17.00 – 18.00 Dawid Truty i Krystian Miśkowicz

 

Wielka Sobota

 

Godz. 8.00 – 9.00 Radosław Buczyński, Hubert Stopa

Godz. 9.00 – 10.00 Szymon Mroczka, Maciej Miśkowicz

Godz. 10.00 – 11.00 Marcin Piątek, Krystian Miśkowicz

Godz. 11.00 – 12.00 Piotr Mroczka, Wiktor Buczyński

Godz. 12.00 – 13.00 Radosław Buczyński, Dawid Truty

Godz. 13.00 – 14.00 Arkadiusz Buczakowski, Wiktor Marchewka

Godz.14.00 – 15.00 Krystian Miśkowicz, Hubert Stopa

Godz. 15.00 – 16.00 Marcin Piątek, Maciej Miśkowicz

Godz. 16.00 – 17.00 Jakub Mroczka, Wiktor Buczyński

Godz. 17.00 – 18.00 Dawid Truty, Radosław Buczyński


GRUPA I -      PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK    

 

  1. BUCZAKOWSKI ARKADIUSZ
  2. BUCZYŃSKI RADOSŁAW
  3. MIŚKOWICZ KRYSTIAN
  4. MARCHEWKA WIKTOR  
  5. MROCZKA JAKUB
  6. TRUTY DAWID    
                                                           Króluj nam Chryste!
                                                                                                   - Zawsze i wszędzie!

GRUPA II -     WTOREK, CZWARTEK, SOBOTA

  1. MROCZKA PIOTR
  2. BUCZYŃSKI WIKTOR
  3. MIŚKOWICZ MACIEJ
  4. MROCZKA SZYMON
  5. PIĄTEK MARCIN
  6. STOPA HUBERT

                   DYŻUR NIEDZIELNY I ŚWIĄTECZNY


DATA GODZ. 8.00 GODZ. 11.00
01 I I II
06 I II I
08 I I II
15 I II I
22 I I II
29 I II I
05 II I II
12 II II I
19 II I II
26 II II I
05 III I II
12 III II I
19 III I II
26 III II I
02 IV I II
09 IV II I
16 IV I II
17 IV II I
23 IV I II
30 IV II I
03 V I II
07 V II I

PUNKTY:  SŁUŻENIE:   OBOWIĄZKOWE 4, NADOBOWIĄZKOWE 2, NIEOBECNOŚĆ 5,

obecność w niedzielę na wyznaczonej godzinie 3 w niedzielę nie punktujemy ujemnie


MINISTRANCI W BRZEZOWEJ

1.   KAWALEC JAKUB

2.   KONIK BARTOSZ

3.   MROCZKA DAMIAN

4.   OPAŁKA MATEUSZ

5.   PRASKOWICZ BARTOSZ

6.   TOCKI DAWID

7.   TOCKI KAMIL

8.   TOKARCZYK HUBERT

9.   WŁADYKA KAMIL

10. WŁADYKA PATRYK


Służenie obejmuje każdy piątek i niedzielę . Pozostałe dni tygodnia są nadobowiązkowe.