5.05.2024

VI Niedziela Wielkanocna

1.     Dzisiaj wystawienie Najświętszego sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Składaka na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2.     W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i środę wypadają Dni Krzyżowe, czyli dni modlitw o urodzaje.

3.     W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i męczennika.

4.     Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

5.     W piątek rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.

6.     Msze św. w tygodniu o 18.00, w Brzezowej o 16.30.

7.     W poniedziałek, wtorek i środę zapraszam na próbę dzieci pierwszokomunijne po mszy świętej, a od wtorku także dzieci rocznicowe. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci I komunijnych w piątek na mszy wieczornej. W sobotę na 8.30 zapraszam dzieci i rodziców na spowiedź przed I komunią.

8.     Komunia święta wraz z rocznicą komunii w niedzielę 12 maja o godzinie 11.00.

9.     Zapowiedzi przedślubne: Karolina Król, parafia Skalnik i Krzysztof Źrebiec, parafia Kąty, zapowiedź I.

10. Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dyżur porządkowy przejmują w Skalniku – rodzice dzieci pierwszokomunijnych i rocznicowych; w Brzezowej – Stachoń Anna, Bilska Krystyna.

ZAPRASZAMY DO SANKTUARIUM