Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2024.

1.     Dzisiaj w Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapraszam na nabożeństwo z wystawieniem Najświętszego Sakramentu po sumie. Przypominam, że za pobożne odmówienie koronki do Miłosierdzia Bożego przed Najświętszym Sakramentem możemy zyskać odpust zupełny. Zachęcam wszystkich, by dziś w swoich domach przed obrazem Jezu, ufam Tobie zawierzyć całą swoją rodzinę Miłosierdziu Bożemu, a także szczególnie tam gdzie są chorzy, wspólnie odmówić koronkę. Zapraszam na nabożeństwo członków Parafialnego Zespołu Caritas, które obchodzi dziś swoje patronalne święto. Po sumie indywidualne błogosławieństwo dzieci i przejście przed obrazem Matki Bożej.

2.     Dziś rozpoczynamy też Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj, ale też w ciągu tego tygodnia, możemy składać ofiary ze skarbonek wielkopostnych.

3.     Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego

4.     W piątek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.

5.     Msze św. w tygodniu w czwartek i sobotę o 7.00, w pozostałe dni o 18.00. W Brzezowej w poniedziałek, środę i piątek o 16.30.

6.     W środę po mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania.

7.     Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dyżur porządkowy przejmują panie: w Skalniku – Stopa Wiesława i Stopa Ewelina; w Brzezowej – Rogowska Maria, Tyrpak Janina.

ZAPRASZAMY DO SANKTUARIUM