05.08.2018

XIX Niedziela okresu zwykłego

1.     Jutro 13. dzień miesiąca – nabożeństwo fatimskie. Msza św., różaniec i procesja z figurką MB wokół kościoła.

2.     W środę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Dzień dziękczynienia za plony. Msze św. jak w niedzielę. Na sumie dożynki z poświęceniem wieńców.  Po mszach św. poświęcenie owoców, ziół i kwiatów. Odpust w Nienaszowie.

3.     Diecezjalne dożynki przygotowywane przed nasz dekanat żmigrodzki będą 26 VIII w katedrze rzeszowksiej,

4.     W liturgii Kościoła we wtorek wsp. św. Maksymiliana Marii Kolbe, w piątek św. Jacka.

5.     Msze św. w tygodniu o 18.00.

6.      W czwartek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem Najśw. Sakramentu.

7.     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Troskę o czystość w świątyni przejmują: w Skalniku – Klementyna Pykosz i Bernadeta Gronek; w Brzezowej – Maria Buczakowska i Teresa Tocka.

8.     Czytajmy prasę katolicką.

9.     Do sakramentu małżeństwa mają zamiar przystąpić: Dawid Mroczka – zam. Nowy Żmigród, ul. Dukielska oraz Patrycja Mroczka z domu Szweda z Brzezowej.

Ktokolwiek wie o przeszkodach między tymi osobami proszony jest o przekazanie informacji do kancelarii parafialnej.

Na czas wakacji i urlopów przyjmijmy Boże błogosławieństwo.

ZAPRASZAMY DO SANKTUARIUM